Evropa > San Marino > San Marino > Hotel Cesare

Informace o Hotel Cesare

Vítáme Vás na stránce Hotel Cesare na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Cesare, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Cesare, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Cesare.

  • Hotel Cesare

Hotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Cesare San Marino - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Cesare
Ulice:  Via Salita Alla Rocca 7
Město:  47890 San Marino
Země:  San Marino
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1651 Kč
63 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Elegantní Hotel Cesare se nachází na pěší zóně uvnitř historických hradeb San Marina, 20 metrů od veřejného parkoviště na náměstí Piazzale Cava Antica, a nabízí světlé interiéry a sofistikovanou atmosféru. Hotel poskytuje vkusně zařízené pokoje v zářivých barvách s parketovými podlahami, bezplatným Wi-Fi, klimatizací, Sky TV včetně zahraničních programů a výhledem na historické centrum, sanmarinskou věž, nebo do údolí. Snídaně formou bufetu zahrnuje zákusky, domácí koláče, uzeniny i vařená vejce. Nechybí ani typické sanmarinské produkty. V restauraci připravující domácí těstoviny, grilované maso a ryby mají hosté nárok na slevy. Cesare Hotel má působivou skleněnou fasádu, terasu a upravené zahrady. Personál pro vás zajistí kratší prohlídky historického centra i slevové karty platné v některých muzeích, hradech a obchodech. Z hotelu snadno dojdete k muzeu Palazzo Pergami, 3 místním pevnostem nebo do galerie San Francesco. Rimini a Jaderské moře jsou vzdáleny 30 minut jízdy autem.


Důležité informace

Upozorňujeme, že poplatek za službu se netýká osob na služební cestě, které jsou plátci DPH a požadují fakturu. Upozorňujeme, že hotel se nachází na pěší zóně. Ceny parkovného jsou platné jen tehdy, pokud si parkovné koupíte přímo v hotelu. V opačném případě platí jiné tarify.

 
 
facebook g+ twitter