Evropa > San Marino > San Marino > Hotel Joli

Informace o Hotel Joli

Vítáme Vás na stránce Hotel Joli na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Joli, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Joli, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Joli.

  • Hotel Joli

Hotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Joli San Marino - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Joli
Ulice:  Viale Federico D'Urbino 36 B
Město:  47890 San Marino
Země:  San Marino
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
959 Kč
38 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Joli leží jen 300 metrů od vstupu do historického centra města a má panoramatické výhledy na krajinu San Marina a regionu Montefeltro. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizované pokoje a 2 restaurace. Joli má pokoje se satelitní TV, minibarem a vlastní koupelnou z růžového mramoru. Některé mají balkon s výhledem na město nebo na pohoří regionu Marche. V restauraci Vecchia Stazione můžete na požádání ochutnat tradiční kuchyni z oblasti Romagna a restaurace Antichi Orti nabízí pizzu z tradiční pece na dřevo a místní speciality. Nemovitost se nachází 100 metrů od hlavního autobusového nádraží a parkoviště, kde hosté obdrží slevy. Ke slavným hradům La Rocca Guaita a La cesta se pěšky dostanete za 20 minut.


Důležité informace

Upozorňujeme, že poplatek za službu se nevztahuje na hosty na služební cestě, kteří disponují daňovým číslem a vyžádají si fakturu před 17:00 den před příjezdem. Hotel má denní zlevněné parkovací lístky, které si hosté mohou zakoupit při příjezdu.

 
 
facebook g+ twitter