Evropa > San Marino > San Marino > Hotel Rosa

Informace o Hotel Rosa

Vítáme Vás na stránce Hotel Rosa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Rosa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Rosa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Rosa.

  • Hotel Rosa

Hotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rosa San Marino - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Rosa
Ulice:  Via Lapicidi Marini,23
Město:  47890 San Marino
Země:  San Marino
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1218 Kč
48 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Rosa má výhled na 200 metrů vzdálenou pevnost Guaita, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. V pokojích je k dispozici Wi-Fi zdarma a satelitní TV. Hotelové parkoviště můžete využívat zdarma. Pěšky odtud snadno dojdete k sanmarinské bazilice a národnímu muzeu. Motocykl lze zdarma nechat na krytém parkovišti. V okolí hotelu je ve vyhrazených časech omezený automobilový provoz. K hotelu lze zajet v době od 19:00 do 10:00.


Důležité informace

Upozorňujeme, že poplatek za službu se netýká osob na služební cestě, které jsou plátci DPH a požadují fakturu. Vezměte prosím na vědomí, že od 10:00 do 19:00 nelze k hotelu zajet autem.

 
 
facebook g+ twitter