Evropa > San Marino > San Marino > Hotel Rossi

Informace o Hotel Rossi

Vítáme Vás na stránce Hotel Rossi na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Rossi, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Rossi, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Rossi.

  • Hotel Rossi

Hotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Rossi San Marino - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Rossi
Ulice:  Via XXV Marzo 13
Město:  47895 San Marino
Země:  San Marino
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1101 Kč
42 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Rossi nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojení na internet. Nachází se 10 minut jízdy od obce Serravalle a 3 km od centra San Marina. Pokoje jsou jednoduše zařízené a vyzdobené v klasickém stylu. Najdete v nich klimatizací, satelitní TV a vlastní koupelnu s toaletními potřebami a fénem. Některé pokoje mají také balkon. Hotelová restaurace servíruje místní i mezinárodní kuchyni. Na skleničku si hosté mohou zajít do baru. Rossi Hotel poskytuje bezplatné parkování na hotelovém parkovišti a leží 13 km od dálnice A14 a 30 minut jízdy od pláže v Rimini.


Důležité informace

U všech pobytů od 1. ledna 2012 se účtuje poplatek za služby ve výši 3 %, který se hradí přímo v hotelu. Vezměte prosím na vědomí, že: - Tento poplatek za služby se nevztahuje na ceny stravování; - Tento poplatek za služby se nevztahuje na služební cesty hostů, kteří jsou plátci DPH a vyžadují fakturu.

 
 
facebook g+ twitter