Evropa > Polsko > Konstantynów Łódzki > Hotel Leszczyński by Zabost

Informace o Hotel Leszczyński by Zabost

Vítáme Vás na stránce Hotel Leszczyński by Zabost na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Leszczyński by Zabost, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Leszczyński by Zabost, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Leszczyński by Zabost.

  • Hotel Leszczyński by Zabost

Hotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - HotelyHotel Leszczyński by Zabost Konstantynów Łódzki - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Leszczyński by Zabost
Ulice:  Ul. Ignacew 9
Město:  95-050 Konstantynów Łódzki
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
684 Kč
115 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresrutrarzh

Rychlý popis

Leszczyński Hotel se nachází v obci Konstantynów Łódzki, pouhých 15 minut od centra v Lodže. Nabízí pokoje se satelitní a kabelovou televizí, pracovní stoly a bezplatné Wi-Fi. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v blízkosti oblíbených nákupních center C.H. Manufaktura a Galeria Łódzka, stejně jako rekreačních areálů, jako je Fala Aquapark nebo Arena Łódź. Nedaleko se nachází mnoho turistických a cyklistických tras. Během svého pobytu v hotelu Leszczyński můžete relaxovat v hotelové vířivce jacuzzi a sauně. Je zde také možnost pořádání grilování. Můžete využít 24hodinové recepce, restaurace a bezplatné parkoviště v areálu hotelu.

 
 
facebook g+ twitter