Evropa > Španělsko > Marbella > The Westin La Quinta Golf Resort & Spa

Informace o The Westin La Quinta Golf Resort & Spa

Vítáme Vás na stránce The Westin La Quinta Golf Resort & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu The Westin La Quinta Golf Resort & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt The Westin La Quinta Golf Resort & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro The Westin La Quinta Golf Resort & Spa.

  • The Westin La Quinta Golf Resort & Spa

The Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - HotelyThe Westin La Quinta Golf Resort & Spa Marbella - Pensionhotel - Hotely
Název:  The Westin La Quinta Golf Resort & Spa
Ulice:  Urbanización La Quinta s/n , Nueva Andalucía
Město:  29660 Marbella
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3878 Kč
149 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

The Westin La Quinta Golf Resort & Spa se nachází v malebném golfovém údolí a nabízí wellness, 27jamkové golfové hřiště, bezplatný vstup do nepřetržitě otevřené posilovny a 2 bazény obklopené zahradami. Hotel poskytuje v létě zdarma dopravu do Puerto Banus a centra města Marbella. The Westin La Quinta Golf Resort & Spa má luxusní moderně zařízené klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a soukromou terasou s výhledem do zahrady, na bazén, golfové hřiště nebo na pohoří Sierra Blanca. Z některých pokojů si vychutnáte nádherný panoramatický výhled. Pokoje jsou vybavené satelitní TV a trezorem a jejich součástí je vlastní koupelna s fénem, přezůvkami a županem. The Westin La Quinta Golf Resort & Spa provozuje 2 restaurace, které podávají středomořskou a andaluskou kuchyni. Nechybí ani sezónní bar u bazénu a lounge v arabském stylu. La Quinta má dětský klub s dětským hřištěm a sportovní kurty. V hotelu lze také pořádat různé akce, setkání a oslavy až pro 400 účastníků. V hotelu The Westin La Quinta Golf Resort & Spa jsou i lázně maurském stylu, které zahrnují 8 místností, kde si můžete dopřát různé léčebné kúry, hydroterapický bazén a fitness studio. K dispozici je také venkovní bazén s relaxační zónou a lehátky.


Důležité informace

Upozorňujeme, že dětský klub je v červenci a srpnu otevřený každý den. V hotelu se lze ubytovat se psy o hmotnosti do 18 kg. Poplatek za psa a noc činí 33 EUR. Vezměte prosím na vědomí, že děti do 18 let nemají povolený vstup do wellness zóny.

 
 
facebook g+ twitter