Evropa > Španělsko > Sineu > Can Joan Capo

Informace o Can Joan Capo

Vítáme Vás na stránce Can Joan Capo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Can Joan Capo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Can Joan Capo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Can Joan Capo.

  • Can Joan Capo

Can Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - HotelyCan Joan Capo Sineu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Can Joan Capo
Ulice:  Dega Joan Rotger, 4
Město:  07510 Sineu
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2743 Kč
100 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Can Joan Capo je umístěn ve zrekonstruované budově v centru městečka Sineu uprostřed Malorky. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách a bazén. Pokoje jsou originálně zařízeny s použitím recyklovaných materiálů. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s hydromasážní vanou nebo sprchou. V pokojích je k dispozici také bezplatné připojení k internetu. V ceně ubytování je snídaně formou bufetu. Restaurace hotelu Can Joan Capo má každý den novou nabídku chutných a originálních jídel středomořské kuchyně, která jsou připravována ze sezónních místních surovin. V hotelu si můžete objednat masáže a jiné procedury a poskytneme vám také informace o možnostech golfu a jízdě na koni v okolí. Město Sineu má středověké uličky a oblíbený trh, který je otevřen jednou týdně. Hotel má výhodnou polohu v centru ostrova, odkud se snadno dostanete na jakékoliv jiné místo na ostrově. Letiště je odtud asi 30 km.

 
 
facebook g+ twitter