Evropa > Polsko > Białka Tatrzańska > Hotel Zawrat Ski Resort & SPA

Informace o Hotel Zawrat Ski Resort & SPA

Vítáme Vás na stránce Hotel Zawrat Ski Resort & SPA na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Zawrat Ski Resort & SPA, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Zawrat Ski Resort & SPA, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Zawrat Ski Resort & SPA.

  • Hotel Zawrat Ski Resort & SPA

Hotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - HotelyHotel Zawrat Ski Resort & SPA Białka Tatrzańska - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Zawrat Ski Resort & SPA
Ulice:  Kaniówka 28 B
Město:  34-405 Białka Tatrzanska
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1874 Kč
315 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurutrnlarzh

Rychlý popis

Tříhvězdičkový hotel Zawrat Ski Resort & SPA se nachází vedle sjezdovky Kaniówka a nabízí moderní pokoje a studia s bezplatným internetovým připojením a LCD TV. Na místě je k dispozici soukromé neplacené parkoviště. Všechny pokoje mají satelitní TV a koupelnu. Místní restaurace se specializuje na regionální pokrmy a každé ráno je zde podávána snídaně. V zimním období jsou k dispozici a la carte pokrmy. Hosté mohou relaxovat před krbem nebo na baru. Ubytování zahrnuje také zázemí pro grilování. Personál recepce v hotelu Zawrat Ski Resort & SPA vám pomůže zařídit půjčení lyžařského vybavení. Hosté mohou zdarma navštívit hernu s kulečníkem a stolním tenisem. Součástí je také wellness centrum s wellness zónou, kde je pro hosty připravena suchá a parní sauna, bazén, vířivka a masáže. Zawrat leží 3 km od centra obce Białka Tatrzańska a 3,5 km od sjezdovky Kotelnica.

Zajímavosti v okolí

Liptovský Mikuláš49 kmAquapark Tatralandia
 
 
facebook g+ twitter