Evropa > Španělsko > Marbella > Barceló Marbella

Informace o Barceló Marbella

Vítáme Vás na stránce Barceló Marbella na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Barceló Marbella, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Barceló Marbella, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Barceló Marbella.

  • Barceló Marbella

Barceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - HotelyBarceló Marbella Marbella - Pensionhotel - Hotely
Název:  Barceló Marbella
Ulice:  Urbanización Guadalmina Alta - Camino de Granadillas s/n
Město:  26970 Marbella
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2017 Kč
77 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Barceló Marbella o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

 
 
facebook g+ twitter