Evropa > Španělsko > Marbella > Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort

Informace o Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort

Vítáme Vás na stránce Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort.

  • Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort

Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - HotelyHotel Guadalmina Spa & Golf Resort Marbella - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort
Ulice:  Urbanización Guadalmina Baja
Město:  29678 Marbella
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2468 Kč
94 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Guadalmina Spa & Golf nabízí přímý přístup na pláž San Pedro a 10jamkové golfové hřiště Campo Sur de Guadalmina. Rezort rovněž poskytuje bezplatné Wi-Fi a provozuje moderní wellness. Prostorné, klimatizované pokoje rezortu Guadalmina Spa & Golf mají terasu s výhledem na moře, zahradu nebo golfové hřiště. Jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi, trezorem a minibarem. V rezortu můžete zdarma využívat fitness, slunnou terasu a venkovní bazény. Ve wellnessu, který nabízí zvláštní ceny, lze zajít do tureckých lázní, vodoléčebného bazénu a finské sauny. Provádí se zde také řada masáží a kosmetických procedur. Restaurace Taray s výhledem na moře připravuje snídaně a večeře formou bufetu a restaurace Cocoa se specializuje na středomořskou kuchyni. Bar Acqua Terrace podává koktejly a občerstvení a v letních měsících je v provozu plážový klub, kde se můžete uvelebit v houpacích sítích nebo na balijských lůžkách. U hotelu leží 2 golfová hřiště, jedno s 18 jamkami a druhé s 9 jamkami. Je zde také green pro nácvik puttování. Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort leží jen 6 km od přístavu Puerto Banus a 10 minut jízdy od historického centra města Marbella. Na místě je možné za příplatek parkovat na zabezpečeném parkovišti. Na letiště Málaga dojedete autem za 40 minut.


Důležité informace

Upozorňujeme, že do wellness centra mají přístup pouze hosté starší 18 let. Vezměte prosím na vědomí, že plážový klub je v provozu v letních měsících. Za příplatek jsou hostům k dispozici lehátka a velká VIP lůžka, ke kterým náleží i šumivé víno cava, ovoce, studené ručníky a přístup k bazénu. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter