Evropa > Španělsko > Jorba > Molí Blanc Hotel

Informace o Molí Blanc Hotel

Vítáme Vás na stránce Molí Blanc Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Molí Blanc Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Molí Blanc Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Molí Blanc Hotel.

  • Molí Blanc Hotel

Molí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - HotelyMolí Blanc Hotel Jorba - Pensionhotel - Hotely
Název:  Molí Blanc Hotel
Ulice:  Ctra. C-241c, Km. 0,9
Město:  08719 Jorba
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1982 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Půvabný hotel, který sídlí ve staré papírně, stojí v krásné přírodě v centru Katalánska, jen dvě minuty od obce Igualada. Budova pochází z roku 1750 a byla zrestaurována, takže dnes nabízí tiché a prostorné pokoje, komfortně zařízené a vybavené nejmodernější technikou. Restaurace nabízí jídla moderní kuchyně připravená z čerstvých sezónních produktů zakoupených na trhu; jíst zde budete v elegantním a příjemném prostředí. Je to přesně to místo, kde můžete konečně vypnout, relaxovat a pochutnat si na krajové kuchyni. V tomto přírodním prostředí najdete jako host kvalitu a domácké zacházení. Hotelový personál vám bude moci poradit s kulturním programem, jako je návštěva kláštera Abadía de Montserrat, nebo s trasami pro horská kola.


Důležité informace

Informujte prosím Molí Blanc Hotel o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter