Evropa > Španělsko > Estepona > Senator Banus Spa Hotel

Informace o Senator Banus Spa Hotel

Vítáme Vás na stránce Senator Banus Spa Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Senator Banus Spa Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Senator Banus Spa Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Senator Banus Spa Hotel.

  • Senator Banus Spa Hotel

Senator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - HotelySenator Banus Spa Hotel Estepona - Pensionhotel - Hotely
Název:  Senator Banus Spa Hotel
Ulice:  Urbanización Benamara, Avda Dos Hermanas. Ctra N340, KM 168
Město:  29680 Estepona
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2350 Kč
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Senator Banus Spa Hotel se nachází jen 500 metrů od pláže na Costa del Sol. Tento luxusní hotel pouze pro dospělé nabízí velké wellness centrum a pokoje s terasou a výhledem do zahrady. Všechny světlé pokoje zařízené v moderním stylu mají bezplatné Wi-Fi připojení, 2 láhve vody zdarma a koupelnu se 2 umyvadly, vanou a sprchovým koutem. Wellness je k dispozici za příplatek a zahrnuje krytý dynamický bazén, 2 venkovní bazény, bazén se studenou vodou, parní saunu, vířivku, koupele nohou a aromaterapeutické sprchy. Senator Banus Spa Hotel má také velkou zahradu, restauraci s mezinárodní a středomořskou kuchyní, piano bar a bar u bazénu, který je otevřen sezónně. Pokojová služba je k dispozici nepřetržitě. Hotel leží 2 km od 3 golfových hřišť, 12 km od Marbelly a 8 km od Puerto Banus. Letiště v Malaze je vzdáleno 75 km a Gibraltar 55 km. Na místě lze parkovat za příplatek.

 
 
facebook g+ twitter