Evropa > Španělsko > Benasque > Hotel Ciria

Informace o Hotel Ciria

Vítáme Vás na stránce Hotel Ciria na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ciria, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ciria, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ciria.

  • Hotel Ciria

Hotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - HotelyHotel Ciria Benasque - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ciria
Ulice:  Avenida de Tilos, s/n
Město:  22440 Benasque
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1829 Kč
71 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento malebný hotel ve stylu horské chaty najdete na okraji nádherného přírodního parku Posets-Maladeta, v samém srdci španělských Pyrenejí. Hotel Ciria je postavený v tradičním stylu ze dřeva a kamene pro váš pobyt vytváří uprostřed úžasné horské scenérie okouzlující atmosféru. Relaxovat s přáteli nebo rodinou můžete v klenutém salonu hotelu u praskajícího ohně. Hotel má také vlastní dlážděnou kavárnu, do které můžete v létě zajít na osvěžující nápoje. Hotel se nachází v samém centru Benasque, v hlavní ulici města, a představuje ideální výchozí bod pro milovníky nejrůznějších horských aktivit včetně extrémních sportů nebo rybaření.

 
 
facebook g+ twitter