Evropa > Španělsko > Benahavís > Gran Hotel Benahavis SPA

Informace o Gran Hotel Benahavis SPA

Vítáme Vás na stránce Gran Hotel Benahavis SPA na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gran Hotel Benahavis SPA, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gran Hotel Benahavis SPA, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gran Hotel Benahavis SPA.

  • Gran Hotel Benahavis SPA

Gran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - HotelyGran Hotel Benahavis SPA Benahavís - Pensionhotel - Hotely
Název:  Gran Hotel Benahavis SPA
Ulice:  Huerta de Rufino, s/n
Město:  29679 Benahavís
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1930 Kč
74 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Gran Hotel Benahavis SPA je luxusní lázeňský hotel se 2 venkovními bazény a velkými zahradami. Nachází se v typické andaluské vesnici Benahavis, 15 km od Marbelly. Lázeňská část hotelu zahrnuje vyhřívaný léčebný bazén, saunu a tureckou lázeň. K dispozici jsou také různé masáže a další procedury. Benahavis Spa Hotel nabízí hostům volný vstup do posilovny a 1hodinový vstup do lázní na osobu a noc. Pokoje hotelu jsou světlé a prostorné a najdete v nich klimatizaci i ústřední topení. Součástí vybavení je také minibar, trezor a satelitní TV. Oblast Benahavisu je proslulá překrásnou přírodou a vynikajícím jídlem. Jen několik minut od hotelu se rozkládají pláže pobřeží Costa del Sol a do golfového klubu Marbella jsou to 2 km. Gran Hotel Benahavis provozuje bar a elegantní restauraci. Recepce je otevřena 24 hodin denně a personál vám zajistí pronájem auta. Na místě lze zdarma parkovat na veřejném parkovišti.


Důležité informace

Do wellness centra není povolen vstup dětem do 16 let. Upozorňujeme, že v úterý je wellness centrum zavřené. Vezměte prosím na vědomí, že využití wellness je za příplatek ve výši 5 EUR za osobu a hodinu. Vezměte prosím na vědomí, že v ceně všech rezervací na minimálně 2 noci je bezplatná hodinová wellness procedura. Vezměte prosím na vědomí, že uvnitř wellness centra je nutné používat koupací čepici a vhodnou obuv. Koupací čepice ani přezůvky nejsou zahrnuté do ceny wellness, ale na požádání je lze zakoupit na recepci.

 
 
facebook g+ twitter