Evropa > Španělsko > Estepona > Villa Padierna Palace Hotel G.L.

Informace o Villa Padierna Palace Hotel G.L.

Vítáme Vás na stránce Villa Padierna Palace Hotel G.L. na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Padierna Palace Hotel G.L., o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Padierna Palace Hotel G.L., v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Padierna Palace Hotel G.L..

  • Villa Padierna Palace Hotel G.L.

Villa Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - HotelyVilla Padierna Palace Hotel G.L. Estepona - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa Padierna Palace Hotel G.L.
Ulice:  Carretera de Cádiz, km.166
Město:  29679 Estepona
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5907 Kč
224 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní hotel je navržený ve stylu toskánských paláců a leží 10 minut jízdy od přístavu Puerto Banus. Má lázně o rozloze 2 000 m², římský amfiteátr, luxusní plážový klub a tři 18jamková golfová hřiště. Villa Padierna Palace Hotel G.L. nabízí hostům ubytování v pokojích a vilách obklopených krásnou zahradou a s výhledem na golfové hřiště, bazén, zahradu nebo v některých případech na Středozemní moře. Pro hosty je k dispozici klimatizace, satelitní TV, CD přehrávač a luxusní ložní prádlo značky Frette. Ve vlastní koupelně najdete vanu, sprchu, fén, pantofle a župan. Všechny vily mají kuchyňský kout, zahradu a k některým patří také soukromý bazén. Termální lázně zahrnují krytý bazén, posilovnu, 2 sauny, 3 parní sauny a tureckou lázeň. Medical Wellness Institute nabízí celou řadu léčebných a kosmetických procedur. Součástí hotelu jsou 4 restaurace s venkovní terasou se skvělým výhledem. Navštívit můžete také anglický bar s krbem. Hotel poskytuje zdarma kyvadlovou dopravu do letního plážového klubu s restaurací. K dispozici jsou také lehátka a plážové ručníky.


Důležité informace

Upozornění: vstup do wellness centra je povolen pouze osobám od 16 let. Vezměte prosím na vědomí, že v případě předčasného odjezdu si hotel účtuje poplatky za zrušení.

 
 
facebook g+ twitter