Evropa > Švýcarsko > Valais > Visp > Saas-Fee > Hotel Ferienart Resort & Spa

Informace o Hotel Ferienart Resort & Spa

Vítáme Vás na stránce Hotel Ferienart Resort & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ferienart Resort & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ferienart Resort & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ferienart Resort & Spa.

  • Hotel Ferienart Resort & Spa

Hotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - HotelyHotel Ferienart Resort & Spa Saas-Fee - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ferienart Resort & Spa
Ulice:  Postfach
Město:  3906 Saas-Fee
Okres:  Visp
Kraj:  Valais
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4472 Kč
192 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový Hotel Ferienart Resort & Spa, zařízený ve stylu horské chaty, se nachází v Saas-Fee. Nabízí 3 restaurace, exkluzivní wellness centrum s bazénem i vířivkou a prostorné pokoje s balkonem. Pokoje v Ferienart Hotel jsou zařízené v elegantním alpském stylu a mají kabelovou TV. V restauracích Cäsar Ritz, Del Ponte a Art Stübli se podávají jídla řady kuchyní včetně švýcarské, italské a regionální. K dispozici je také piano bar s otevřeným krbem. Wellness centrum Paradia má rozlohu 1 200 m² a zahrnuje 6 termálních lázní, sauny, vířivky i několik bazénů. Po příjezdu hosté obdrží kupon s následujícími výhodami: v létě veřejná doprava a lanovky v údolí Saas (kromě Metro Alpin) zdarma.


Důležité informace

Upozorňujeme, že do obce Saas Fee platí zákaz vjezdu motorovým vozidlům. Na okraji obce Saas Fee je k dispozici dostatečné množství parkovacích míst. Upozorňujeme, že domácí zvířata nesmí do jídelny. Upozorňujeme, že Restaurace Art Stübli je otevřená jen od poloviny prosince do poloviny dubna. Zbylé 2 restaurace jsou otevřené po celý rok.

 
 
facebook g+ twitter