Evropa > Švýcarsko > Ticino > Locarno > Ascona > Hotel Sasso Boretto

Informace o Hotel Sasso Boretto

Vítáme Vás na stránce Hotel Sasso Boretto na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sasso Boretto, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sasso Boretto, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sasso Boretto.

  • Hotel Sasso Boretto

Hotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Sasso Boretto Ascona - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sasso Boretto
Ulice:  Viale Monte Verita 45
Město:  6612 Ascona
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Sasso Boretto Ascona je okouzlující hotel na pozemku se subtropickou vegetací a má krytý bazén. Historické centrum Ascony a Lago Maggiore je vzdálené jen pár kroků odtud. Po skvělém dni stráveném venku na čerstvém vzduchu si můžete odpočinout v krytém bazénu s přístupem do zahrady, v sauně, soláriu nebo v posilovně. Sasso Boretto má různě vyzdobená patra a nabízí krásné pokoje a apartmány s balkonem. Hotelová restaurace podává místní ticinské i mezinárodní speciality. Káva a čaj jsou k dispozici v průběhu celého dne. Od hlavního nádraží v Locarnu jezdí každých 15 minut do Ascony autobus č. 31 a hosté mohou vystoupit na zastávce San Materno. Několik parkovacích míst lze využít zdarma. Soukromé parkovací stání v garáži je k dispozici za příplatek.

Zajímavosti v okolí

Angera46 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter