Evropa > Švýcarsko > Ticino > Locarno > Ascona > Hotel Ascona

Informace o Hotel Ascona

Vítáme Vás na stránce Hotel Ascona na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ascona, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ascona, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ascona.

  • Hotel Ascona

Hotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - HotelyHotel Ascona Ascona - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ascona
Ulice:  Via Signor in Croce 1
Město:  6612 Ascona
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1695 Kč
72 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel stojí na privilegovaném místě na legendárním kopci Monte Verità a nabízí výhled na jezero Lago Maggiore a okolní hory. Ze subtropické zahrady hotelu se můžete kochat nádhernými panoramaty. Neobvyklý výhled se nabízí také z terasy, od pergoly a z vyhřívaného bazénu s teplotou vody 26 °C. Hotel Ascona je obklopený přírodou, která zregeneruje vaše tělo i vaši mysl. Hotel pro své hosty organizuje nejrůznější společenské akce včetně večerů Ticino spojených s hudbou a regionálními pokrmy doprovázené rodinným sborem Biasca-Caroni. Těšit se můžete také na slavnostní večeře s klavírní hudbou pořádané na terase nebo v jídelně a v baru.

Zajímavosti v okolí

Angera45 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter