Evropa > Švýcarsko > Ticino > Locarno > Locarno > Garten Hotel Dellavalle

Informace o Garten Hotel Dellavalle

Vítáme Vás na stránce Garten Hotel Dellavalle na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Garten Hotel Dellavalle, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Garten Hotel Dellavalle, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Garten Hotel Dellavalle.

  • Garten Hotel Dellavalle

Garten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - HotelyGarten Hotel Dellavalle Locarno - Pensionhotel - Hotely
Název:  Garten Hotel Dellavalle
Ulice:  Via Contra 45
Město:  6645 Locarno
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1724 Kč
74 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Dellavalle nabízí krásný výhled na jezero Maggiore a vyhřívaný venkovní bazén. Nachází se na slunné vyvýšenině nad Locarnem a je obklopen parkem velkým 6.000 m² . Do rodinného hotelu se snadno dostanete z locarnského nádraží městskou hromadnou dopravou. Pokoje jsou vybaveny kabelovou TV a DVD přehrávačem. Mnohé mají balkon s výhledem na jezero. V restauraci a na terase s panoramatickým výhledem i ve stínu stromů se podávají speciality z Ticina. V malém wellness areálu se saunou, soláriem a fitness centrem si můžete také dopřát ajurvédské procedury.


Důležité informace

Informujte prosím Garten Hotel Dellavalle o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Angera50 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter