Evropa > Švýcarsko > Ticino > Locarno > Locarno > Dépendance dell'Angelo

Informace o Dépendance dell'Angelo

Vítáme Vás na stránce Dépendance dell'Angelo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Dépendance dell'Angelo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Dépendance dell'Angelo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Dépendance dell'Angelo.

  • Dépendance dell'Angelo

Dépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - PenzionyDépendance dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - Penziony
Název:  Dépendance dell'Angelo
Ulice:  Piazza Grande
Město:  6600 Locarno
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1224 Kč
50 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgfitrnlarzhja

Informace o hotelu

Dépendance dell'Angelo svým hostům nabízí možnost využívat světlou a vzdušnou jídelnu, terasu s panoramatickým výhledem, bar a tichou čítárnu. Dépendance má také kryté a zamykatelné parkoviště pro jízdní kola.


Rychlý popis

Dépendance se nachází přímo vedle hotelu Dell’Angelo. Jeho historická budova je situována v centru města, v nejdůležitější části Locarna, na náměstí Piazza Grande, jen pár minut od nádraží a jezera. Ve všech pokojích najdete satelitní TV, rádio, telefon, vysoušeč vlasů a některé mají také balkon. Koupelna, WC a sprchový kout jsou sdíleny s dalšími pokoji. Připraveny jsou zde pro vás jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí i pokoje se 3 a 4 postelemi. Hosté Dépendance mohou využívat zařízení hotelu Dell'Angelo. Shrnuto do několika slov: ideální dovolená v Locarnu za skvělé ceny. Management: Maria Luisa a Pierantonio Dadò (majitelé).


Důležité informace

Pokud plánujete přijet po 18:00, informujte prosím zařízení předem.

Zajímavosti v okolí

Angera47 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter