Evropa > Švýcarsko > Ticino > Locarno > Locarno > Hotel Garni Alba

Informace o Hotel Garni Alba

Vítáme Vás na stránce Hotel Garni Alba na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Garni Alba, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Garni Alba, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Garni Alba.

  • Hotel Garni Alba

Hotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Alba Locarno - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Garni Alba
Ulice:  Via Rinaldo Simen 58
Město:  6648 Locarno
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Garni Alba se nachází na tichém místě 100 metrů od jezera Maggiore, v klínu alpské krajiny. K dispozici je venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají klimatizaci a vlastní koupelnu. Odpočinout si můžete v knihovně, v tichém pokoji nebo na zahradě s vyhřívaným venkovním bazénem. Ve světlé snídaňové jídelně s výhledem do zahrady se dá příjemně zahájit den u bohaté snídaně formou bufetu.

Zajímavosti v okolí

Angera49 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter