Evropa > Švýcarsko > Ticino > Locarno > Locarno > Caffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel

Informace o Caffè dell'Arte

Vítáme Vás na stránce Caffè dell'Arte na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Caffè dell'Arte, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Caffè dell'Arte, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Caffè dell'Arte.

  • Caffè dell'Arte

Caffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - PenzionyCaffè dell'Arte Locarno - Pensionhotel - Penziony
Název:  Caffè dell'Arte Boutique Bed and Breakfast
Ulice:  via Cittadella 9
Město:  6600 Locarno
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4339 Kč
189 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendepl

Restaurační zařízení

Snídaně se podává od 8:15 do 9:30, ale na přání ji můžete dostat i dříve. Snídaně se připravovují s péčí z čerstvých místních produktů.


Rychlý popis

Tento malý penzion sídlí ve zrenovované historické budově pouhých 50 metrů od náměstí Piazza Grande v Locarnu, nad uměleckou galerií Fondazione Patrizio Patelli a Caffè dell'Arte. Můžete si užívat umění a kulturu v pohodové středomořské atmosféře, daleko od shonu každodenního života. Pokoje mají jedinečný design, každý z nich je jiný. Bezdrátový internet je k dispozici v celém B&B zdarma. Caffè dell'Arte má velkou terasu chráněnou zdmi, kde si budete moci krásně odpočinout při popíjení espressa, smetanového cappuccina nebo horké čokolády. V okolí B&B Caffè dell'Arte najdete spoustu restaurací, které nabízejí vše od typických jídel z kraje Ticino až po moderní kuchyni.


Důležité informace

Pokud plánujete příjezd po 17:00 nebo v neděli či v pondělí, informujte prosím hotel předem.

Zajímavosti v okolí

Angera48 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter