Evropa > Švýcarsko > Ticino > Locarno > Locarno > Hotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel

Informace o Hotel Garni Muralto

Vítáme Vás na stránce Hotel Garni Muralto na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Garni Muralto, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Garni Muralto, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Garni Muralto.

  • Hotel Garni Muralto

Hotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Garni Muralto
Ulice:  Via Sempione 10
Město:  6600 Locarno
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2273 Kč
99 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendepl

Informace o hotelu

Vkusně a příjemně zařízené interiéry vytvářejí světlou atmosféru. Recepce, hala, bar a snídaňová jídelna se nachází v přízemí. V 5 patrech je celkem 34 pokojů, v 1. patře najdete navíc konferenční místnost pro až 10 lidí a prostor pro úschovu kol.


Informace o pokoji

Pokoje vyzařují přívětivou atmosféru, jsou světlé a moderně a pohodlně zařízené tak, aby vám zajistily příjemný pobyt. Většina pokojů je orientována na jih a má balkony, které nabízí výhled na pohoří Gambarogno a ze 4. a 5. patra také na jezero Maggiore. Hotel se snaží vyjít vstříc všem hostům a na pokojích je proto zakázáno kouřit. Pro hosty, kteří by si chtěli zapálit, jsou ale na balkonech připraveny popelníky a pohodlné lavičky.


Restaurační zařízení

V srdci města, přímo u vstupu na slavné náměstí Piazza Grande, jen 5 minut chůze od hotelu, najdete hotelovou restauraci a pizzerii Svizerro, bar s občerstvením Al Böcc a zmrzlinárnu Gelateria Nostrana. Restaurace a pizzerie Svizzero připravuje italské a mezinárodní speciality, studená jídla, saláty, čerstvé domácí těstoviny, pizzu na dřevem živeném ohni a domácí dezerty. Od pondělí do pátku si navíc můžete vybrat ze 4 obědových specialit, k nimž za předpokladu, že jíte v 1. patře, dostanete i dezert nebo kávu. Bar-Paninoteca Al Böcc podává oblíbené teplé i studené sendviče, 13 různých jídel se špagetami a mnoho dalšího. V zmrzlinárně Gelateria Nostrana na vás čeká 42 druhů domácí zmrzliny.


Informace o oblasti

Locarno se nachází na severním cípu jezera Maggiore v kantonu Ticino, leží na deltě řeky Maggia a je městem s nejpříjemnějším klimatem v celém Švýcarsku, protože se těší z 2300 hodin slunečního svitu ročně. "Dáma s kaméliemi" vábí návštěvníky jižním šarmem, středomořským podnebí a subtropickou vegetací.


Rychlý popis

Tento krásný, nově zrekonstruovaný hotel se nachází ve středu města, nedaleko historického centra Locarna, jeho slavného náměstí Piazza Grande a pobřežní promenády u jezera Maggiore. Příjemnou procházkou se od hotelu snadno dostanete k vlakovému a autobusovému nádraží, spojům veřejné dopravy i do locarnských nákupních oblastí. Centrální poloha hotelu z něj dělá ideální základnu pro výlety za nejrůznějšími kulturními a kulinářskými skvosty i za místy zajímavými pro milovníky přírody. Kompetentní a přátelský personál vám s nadšením pomůže a poskytne jakékoliv informace, které budete během svého pobytu potřebovat.

Zajímavosti v okolí

Angera48 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter