Evropa > Švýcarsko > Ticino > Locarno > Locarno > Hotel Garni Muralto

Informace o Hotel Garni Muralto

Vítáme Vás na stránce Hotel Garni Muralto na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Garni Muralto, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Garni Muralto, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Garni Muralto.

  • Hotel Garni Muralto

Hotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel Garni Muralto Locarno - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Garni Muralto
Ulice:  Via Sempione 10
Město:  6600 Locarno
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1668 Kč
79 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento krásný, nově zrekonstruovaný hotel se nachází ve středu města, nedaleko historického centra Locarna, jeho slavného náměstí Piazza Grande a pobřežní promenády u jezera Maggiore. Příjemnou procházkou se od hotelu snadno dostanete k vlakovému a autobusovému nádraží, spojům veřejné dopravy i do locarnských nákupních oblastí. Centrální poloha hotelu z něj dělá ideální základnu pro výlety za nejrůznějšími kulturními a kulinářskými skvosty i za místy zajímavými pro milovníky přírody. Kompetentní a přátelský personál vám s nadšením pomůže a poskytne jakékoliv informace, které budete během svého pobytu potřebovat.

Zajímavosti v okolí

Angera48 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter