Evropa > Švýcarsko > Valais > Monthey > Morgins > Helvetia hotel

Informace o Helvetia hotel

Vítáme Vás na stránce Helvetia hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Helvetia hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Helvetia hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Helvetia hotel.

  • Helvetia hotel

Helvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - HotelyHelvetia hotel Morgins - Pensionhotel - Hotely
Název:  Helvetia hotel
Ulice:  Route Bas-Vièze 13
Město:  1875 Morgins
Okres:  Monthey
Kraj:  Valais
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3305 Kč
126 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Stylový Helvetia Hotel se nachází pouhých 150 metrů od vleku, kterým se dostanete do lyžařského střediska Porte de Soleil. Svým hostům nabízí moderní lázně a možnost bezplatného parkování. Hotel Helvetia nabízí ubytování v pokojích a apartmá zařízených v elegantním alpském stylu se spoustou přírodního dřeva. K jejich vybavení patří kabelová TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi připojení zdarma. V lázeňském centru můžete využít vířivku, parní saunu a příjemnou relaxační místnost, která je skvělým místem k odpočinku po dni stráveném v Chablaiských Alpách. Dopřát si můžete také masáže horkými kameny. Parkovat lze zdarma přímo u hotelu nebo za příplatek v garáži. Hotel Helvetia stojí přímo u autobusové zastávky. Do centra města Morgins je možné dojít během 2 minut.


Důležité informace

Informujte prosím Helvetia hotel o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

 
 
facebook g+ twitter