Evropa > Švýcarsko > Vaud > Aigle > Villars-sur-Ollon > Chalet RoyAlp Hôtel & Spa

Informace o Chalet RoyAlp Hôtel & Spa

Vítáme Vás na stránce Chalet RoyAlp Hôtel & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Chalet RoyAlp Hôtel & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Chalet RoyAlp Hôtel & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Chalet RoyAlp Hôtel & Spa.

  • Chalet RoyAlp Hôtel & Spa

Chalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyChalet RoyAlp Hôtel & Spa Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - Hotely
Název:  Chalet RoyAlp Hôtel & Spa
Ulice:  Domaine de Rochegrise
Město:  1884 Villars-sur-Ollon
Okres:  Aigle
Kraj:  Vaud
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
13550 Kč
561 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitsvrunorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový Chalet RoyAlp Hôtel & Spa nabízí v zimě přímý přístup ke sjezdovkám a v létě přímý přístup na golfové hřiště Villars Golf Club. Na lyžích tu dojedete až ke dveřím hotelu. K dispozici jsou 2 restaurace a exkluzivní wellness centrum. K relaxaci zde slouží krytý bazén s krbem, vířivka, sauna, parní sauna, fitness centrum a relaxační prostory. Le Chalet RoyAlp Hôtel & Spa je členem organizace Leading Hotels of the World sdružující nejlepší hotely na světě a spojuje v sobě kouzlo horské chaty s elegancí moderního luxusního hotelu. Všechny pokoje jsou individuálně zařízené v alpském stylu a mají vlastní koupelnu s župany a toaletními potřebami. Restaurace Jardin des Alpes má příjemnou atmosféru pro děti i dospělé. Šéfkuchař Alain Montigny ctí francouzskou gastronomii a pokrmy připravuje z čerstvých surovin získaných z farem. Ve svých jídlech kombinuje moderní postupy a respekt k ingrediencím. BeAr's Bar má v nabídce občerstvení a disponuje terasou s výhledem na hory. Restaurace Grizzly ve stylu alpské chaty je otevřená v zimě a připravují se zde tradiční švýcarské speciality. Navíc můžete zajít na pevné menu do jídelny vedle hlavní kuchyně. V létě je v ceně místní karta, s níž budete mít řadu aktivit v horském středisku Villars k dispozici zdarma.

 
 
facebook g+ twitter