Evropa > Švýcarsko > Vaud > Aigle > Villars-sur-Ollon > Alpe Fleurie Hôtel & Restaurant

Informace o Alpe Fleurie Hôtel & Restaurant

Vítáme Vás na stránce Alpe Fleurie Hôtel & Restaurant na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Alpe Fleurie Hôtel & Restaurant, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Alpe Fleurie Hôtel & Restaurant, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Alpe Fleurie Hôtel & Restaurant.

  • Alpe Fleurie Hôtel & Restaurant

Alpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyAlpe Fleurie Hôtel & Restaurant Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - Hotely
Název:  Alpe Fleurie Hôtel & Restaurant
Ulice:  Rue Centrale
Město:  1884 Villars-sur-Ollon
Okres:  Aigle
Kraj:  Vaud
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3110 Kč
129 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Alpe Fleurie se nachází v centru města Villars naproti vlakovému nádraží do skiareálu Bretaye. Nabízí panoramatický výhled na švýcarské Alpy, bezplatné Wi-Fi a parkování na místě zdarma. Všechny pokoje jsou zařízené v alpském stylu a mají vlastní koupelnu a satelitní TV. Hotel Alpe Fleurie stojí jen pár minut od mnoha restaurací a barů. V létě mohou hosté zdarma využívat tenisové kurty, veřejný bazén a vlak do Bretaye.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že snídaně formou bufetu je pro děti do 6 let zdarma pouze v případě, že jsou v doprovodu rodičů. Není nutné snídani objednávat každý den.

 
 
facebook g+ twitter