Evropa > Švýcarsko > Vaud > Aigle > Villars-sur-Ollon > Eurotel Victoria

Informace o Eurotel Victoria

Vítáme Vás na stránce Eurotel Victoria na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Eurotel Victoria, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Eurotel Victoria, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Eurotel Victoria.

  • Eurotel Victoria

Eurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - HotelyEurotel Victoria Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - Hotely
Název:  Eurotel Victoria
Ulice:  Route des Layeux
Město:  1884 Villars-sur-Ollon
Okres:  Aigle
Kraj:  Vaud
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3261 Kč
135 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Eurotel Victoria se nachází v blízkosti centra města Villars sur Ollon v kantonu Vaud. Nabízí komfortně zařízené pokoje, snídani formou bufetu a bazén zdarma. Pokoje s výhledem na údolí mají balkon a jsou dostatečně velké pro pár s malými dětmi. V restauraci Four Seasons se podávají snídaně formou bufetu a 4chodové večeře. Eurotel Victoria má také à la carte restauraci, která servíruje vybranou francouzskou a italskou kuchyni. V zimě je k dispozici více než 120 km sjezdovek a 45 lyžařských vleků. Eurotel Victoria je vzdálen jen 400 metrů od lanovky Roc d'Orsay a 5 minut chůze od vlakového nádraží Villars.

 
 
facebook g+ twitter