Evropa > Švýcarsko > Graubunden > Maloja > Silvaplana > Albana Hotel & Lodge

Informace o Albana Hotel & Lodge

Vítáme Vás na stránce Albana Hotel & Lodge na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Albana Hotel & Lodge, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Albana Hotel & Lodge, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Albana Hotel & Lodge.

  • Albana Hotel & Lodge

Albana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - HotelyAlbana Hotel & Lodge Silvaplana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Albana Hotel & Lodge
Ulice:  Via Vers Mulins 6
Město:  7513 Silvaplana
Okres:  Maloja
Kraj:  Graubunden
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3366 Kč
145 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

V roce 2012 renovovaný hotel Albana se nachází v centru města Silvaplana, 5 minut jízdy bezplatnou hotelovou kyvadlovou dopravou od hory Corvatsch. Hotel má 2 restaurace, Acqua Sun Wellness Club a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Všechny pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem, minibarem, bezpečnostní schránkou a vlastní koupelnou se župany, fénem a toaletními potřebami. V restauraci Thailando, která byla oceněna 13 body Gault Millau, si můžete pochutnat na pokrmech thajské kuchyně. Restaurace Engiadina podává přírodní gurmánské speciality s doteky místní kuchyně. K dispozici je také bar Kamino s kuřáckým salonkem. Do vybavení hotelu patří také bezplatný internetový koutek ve vstupní hale. Za příplatek je možné parkovat v garáži. Do lyžařských středisek Sankt Moritz a Corviglia je to 10 minut jízdy autem.


Důležité informace

Pokud cestujete s dětmi, informujte prosím zařízení předem o jejich věku a zda je potřeba přistýlka.

 
 
facebook g+ twitter