Informace o Nira Alpina

Vítáme Vás na stránce Nira Alpina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Nira Alpina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Nira Alpina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Nira Alpina.

  • Nira Alpina

Nira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - HotelyNira Alpina Silvaplana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Nira Alpina
Ulice:  Via dal Corvatsch 76
Město:  7513 Silvaplana
Okres:  Maloja
Kraj:  Graubunden
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4711 Kč
203 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptitsvrunotrnlelarzhja

Rychlý popis

Nira Alpina nabízí luxusní pokoje s terasami a výhledem na hory Engadin a jezero Silvaplana. Hotel se může pochlubit wellness centrum se saunou a dobře vybavenou posilovnou. Restaurace Stars poskytuje panoramatický výhled na jezera a hory. Všechny elegantní a moderní pokoje mají francouzská okna vedoucí na soukromou terasu. K dispozici je satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Některé pokoje mají také posezení. Hosté si mohou odpočinout v páře nebo si dopřát kosmetickou proceduru v Nira Spa. Na místě si můžete koupit skipasy a půjčit lyžařské vybavení. Nejbližší vlek je vzdálen pouhých 60 metrů od Nira Alpina. Vybrat si můžete ze 3 elegantních restaurací, které podávají regionální a středomořskou kuchyni. Najdete zde také moderní střešní bar a místní pekárna peče čerstvý chléb a pečivo. Bezplatný skibus poskytuje spojení mezi obcemi Silvaplana, Surlej a Corvatsch. Lyžařské středisko Corvatsch je spojeno se střediskem Corviglia ve Sv. Mořici 4 km dlouhou sjezdovkou. Hosté ubytovaní na 2 a více nocí mohou v létě zdarma využívat lanovky a veřejnou dopravu do regionu Horní Engiadina a v zimě si koupit zlevněné skipasy přímo v hotelu.

 
 
facebook g+ twitter