Evropa > Švýcarsko > Basilej-město > Basilej > Basilej > Hotel Asia ubytování Lörrach / Basel

Informace o Hotel Asia ubytování Lörrach / Basel

Vítáme Vás na stránce Hotel Asia ubytování Lörrach / Basel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Asia ubytování Lörrach / Basel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Asia ubytování Lörrach / Basel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Asia ubytování Lörrach / Basel.

  • Hotel Asia ubytování Lörrach / Basel

Hotel Asia ubytování Lörrach / Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Asia ubytování Lörrach / Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Asia ubytování Lörrach / Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Asia ubytování Lörrach / Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Asia ubytování Lörrach / Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Asia ubytování Lörrach / Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Asia ubytování Lörrach / Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Asia ubytování Lörrach / Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Asia ubytování Lörrach / Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Asia ubytování Lörrach / Basel Basilej - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Asia Lörrach / Basel
Poloha:  Nedaleko centra
Ulice:  Basler Strasse 17
Čtvrť:  D - Lörrach
Město:  4000 Basel
Okres:  Basilej
Kraj:  Basilej-město
Země:  Švýcarsko
Kontakt:  Herr Mu
Tel.:  +49/ (0) 7621 - 1631696
Fax:  +49/ (0) 7621 - 1631697
Mapa:  přejít na mapu
www:  http://www.hotel-asia.eu
e-mail:  info@hotel-asia.eu
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitruhrrotrnlzh

Hotel Asia Basilej / Lörrach

Poloha: Téměř na hranici se Švýcarskem. Tramvají, vlakem nebo autem jste asi za 15 minut v centru Basileje (město, výstaviště, vlakové nádraží). Také město Lörrach, dálnice, letiště Basel-Mulhouse a Černý les jsou snadno dostupné.

Hotel: Jednoduché pokoje s bezdrátovým připojením k internetu a TV. WC a koupelna jsou společné na patře. Snídaně k dispozici. Sleva na delší pobyty, např. pro mechaniky. Parkování zdarma. 

Restaurace: Asijské speciality v mnoha variacích za dobrou cenu. Hoteloví hosté mohou získat slevy v restauraci.

Volný čas: Města Basilej, Lörrach, Mulhouse a Freiburg. Černý les, Vosges hory v Alsasku, bazény, hrady, doly, kanoistika, výlety lodí na Rýně, Černý les, Titisee. Mnoho atraktivních destinací ve 3 zemích.

Zajímavosti v okolí

Lörrach11 kmLörrach Rötteln
Rheinfelden / Baden16 kmRheinfelden Baden zámek Beuggen
Kandern21 kmKandern Golf
Auggen28 kmAuggen vinařská obec
Neuenburg am Rhein31 kmNeuenburg am Rhein muzeum
Ballrechten-Dottingen36 kmBallrechten-Dottingen víno
Albbruck42 kmAlbbruck hrad Rihburg
Oberrimsingen49 kmOberrimsingen Breisach
 
Počet zhlédnutí za rok 2020: 1472 | Celkem: 37921
 
facebook g+ twitter