Evropa > Švýcarsko > Basilej-město > Basilej > Basilej > Steinenschanze Stadthotel

Informace o Steinenschanze Stadthotel

Vítáme Vás na stránce Steinenschanze Stadthotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Steinenschanze Stadthotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Steinenschanze Stadthotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Steinenschanze Stadthotel.

  • Steinenschanze Stadthotel

Steinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - HotelySteinenschanze Stadthotel Basilej - Pensionhotel - Hotely
Název:  Steinenschanze Stadthotel
Ulice:  Steinengraben 69
Město:  4051 Basel
Okres:  Basilej
Kraj:  Basilej-město
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2689 Kč
108 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Steinenschanze najdete necelých 5 minut chůze od centra Basileje a od areálu univerzity, nedaleko historické zástavby a starého města. Hotel nabízí kombinaci svěžích a teplých barev s pohodlím a praktičností. Recepce je otevřená 24 hodin denně. Den můžete začít bohatou snídaní formou bufetu nebo relaxací v zahradě. Cesta k bazilejskému kongresovému centru trvá tramvají 10 minut. Veřejnou dopravu budete mít v den příjezdu zdarma. Autobusem linky 50 se z letiště dostanete na hlavní nádraží a autobusem linky 30 dojedete k hotelu od nádraží.

Zajímavosti v okolí

Lörrach10 kmLörrach Rötteln
Rheinfelden / Baden15 kmRheinfelden Baden zámek Beuggen
Kandern19 kmKandern Golf
Auggen27 kmAuggen vinařská obec
Neuenburg am Rhein30 kmNeuenburg am Rhein muzeum
Ballrechten-Dottingen35 kmBallrechten-Dottingen víno
Albbruck42 kmAlbbruck hrad Rihburg
Oberrimsingen48 kmOberrimsingen Breisach
 
 
facebook g+ twitter