Evropa > Švýcarsko > Basilej-město > Basilej > Basilej > Hotel Bildungszentrum 21

Informace o Hotel Bildungszentrum 21

Vítáme Vás na stránce Hotel Bildungszentrum 21 na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bildungszentrum 21, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bildungszentrum 21, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bildungszentrum 21.

  • Hotel Bildungszentrum 21

Hotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Bildungszentrum 21 Basilej - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bildungszentrum 21
Ulice:  Missionsstrasse 21
Město:  4003 Basel
Okres:  Basilej
Kraj:  Basilej-město
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2713 Kč
109 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Bildungszentrum 21 se nachází v největším soukromém parku Basileje, jen kousek od centra města, kam se snadno dostanete veřejnou dopravou, a nabízí ticho a uvolnění. V těchto jednoduše a vkusně zařízených prostorných pokojích si v noci můžete v klidu odpočinout a každý den začít s okouzlujícím výhledem do růžové zahrady. Na požádání lze zajistit snídaně formou bufetu. Horká voda pro přípravu čaje a kávy je zdarma k dispozici celý den. Hotel je bezbariérový. Hotel Bildungszentrum 21 se nachází v blízkosti působivé starobylé brány Spalentor, která je známou zajímavostí Basileje.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že během veletrhů se za parkování účtuje vyšší poplatek.

Zajímavosti v okolí

Lörrach10 kmLörrach Rötteln
Rheinfelden / Baden16 kmRheinfelden Baden zámek Beuggen
Kandern19 kmKandern Golf
Auggen26 kmAuggen vinařská obec
Neuenburg am Rhein29 kmNeuenburg am Rhein muzeum
Ballrechten-Dottingen35 kmBallrechten-Dottingen víno
Albbruck42 kmAlbbruck hrad Rihburg
Oberrimsingen48 kmOberrimsingen Breisach
 
 
facebook g+ twitter