Informace o Hotel Rochat

Vítáme Vás na stránce Hotel Rochat na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Rochat, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Rochat, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Rochat.

  • Hotel Rochat

Hotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Rochat Basilej - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Rochat
Ulice:  Petersgraben 23
Město:  4051 Basel
Okres:  Basilej
Kraj:  Basilej-město
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2365 Kč
95 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v památkově chráněné budově v historickém centru Basileje. Vychutnejte si jeho klidnou polohu v centru, v blízkosti univerzity a kantonální nemocnice. Hotel Rochat nabízí 50 pokojů s 95 postelemi a útulnou zahradu. Pro školení, konference, výstavy a různé soukromé akce jsou k dispozici 2 konferenční/společenské místnosti.


Důležité informace

Při check-inu obdrží hosté kartu, se kterou mohou během pobytu bezplatně využívat veřejnou dopravu v Basileji.

Zajímavosti v okolí

Lörrach10 kmLörrach Rötteln
Rheinfelden / Baden16 kmRheinfelden Baden zámek Beuggen
Kandern19 kmKandern Golf
Auggen26 kmAuggen vinařská obec
Neuenburg am Rhein29 kmNeuenburg am Rhein muzeum
Ballrechten-Dottingen35 kmBallrechten-Dottingen víno
Albbruck42 kmAlbbruck hrad Rihburg
Oberrimsingen48 kmOberrimsingen Breisach
 
 
facebook g+ twitter