Informace o Hotel Basel

Vítáme Vás na stránce Hotel Basel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Basel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Basel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Basel.

  • Hotel Basel

Hotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Basel Basilej - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Basel
Ulice:  Münzgasse 12
Město:  4001 Basel
Okres:  Basilej
Kraj:  Basilej-město
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3552 Kč
140 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v klidné části centra malebného starobylého města Basileje, jen pár kroků od radnice v blízkosti mnoha památek a muzeí. Hotel Basel nabízí pohodlné klimatizované pokoje s bezplatným minibarem, které byly zrenovovány v roce 2008. Na dobré kuchyni si můžete pochutnat v brasserii, v baru Sperber a v létě také ve venkovní restauraci Boulevard. K dispozici je také několik zasedacích a společenských místností. V blízkosti se nachází náměstí s tržištěm Marktplatz, které poskytuje snadný přístup k sítí městské veřejné dopravy. Na obě železniční stanice se z hotelu dostanete do 10 minut.

Zajímavosti v okolí

Lörrach10 kmLörrach Rötteln
Rheinfelden / Baden15 kmRheinfelden Baden zámek Beuggen
Kandern19 kmKandern Golf
Auggen26 kmAuggen vinařská obec
Neuenburg am Rhein30 kmNeuenburg am Rhein muzeum
Ballrechten-Dottingen35 kmBallrechten-Dottingen víno
Albbruck42 kmAlbbruck hrad Rihburg
Oberrimsingen48 kmOberrimsingen Breisach
 
 
facebook g+ twitter