Informace o Hotel Stadthof

Vítáme Vás na stránce Hotel Stadthof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Stadthof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Stadthof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Stadthof.

  • Hotel Stadthof

Hotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - HotelyHotel Stadthof Basilej - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Stadthof
Ulice:  Gerbergasse 84
Město:  4001 Basel
Okres:  Basilej
Kraj:  Basilej-město
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1494 Kč
60 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudarotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Stadthof se nachází v historickém centru Basileje. V hotelové restauraci se podávají tradiční švýcarská a mezinárodní jídla v elegantní jídelně nebo za pěkného počasí na terase. Tramvajová zastávka Barfüsserplatz je jen pár kroků od ubytování a hosté se odtud mohou vydat prozkoumat celé město. Nedaleko je také proslulá katedrála Basler Münster a několik muzeí. K basilejským veletrhům se dostanete za 15 minut jízdy autem. Hotel Stadthof leží v pěší vzdálenosti od veřejných parkovišť.


Důležité informace

Upozorňujeme, že check-in je možný pouze do 23:30. Později se není možné ubytovat. Upozorňujeme, že všechny pokoje se nachází ve 3. patře a nejsou přístupné výtahem.

Zajímavosti v okolí

Lörrach10 kmLörrach Rötteln
Rheinfelden / Baden15 kmRheinfelden Baden zámek Beuggen
Kandern19 kmKandern Golf
Auggen26 kmAuggen vinařská obec
Neuenburg am Rhein30 kmNeuenburg am Rhein muzeum
Ballrechten-Dottingen35 kmBallrechten-Dottingen víno
Albbruck42 kmAlbbruck hrad Rihburg
Oberrimsingen48 kmOberrimsingen Breisach
 
 
facebook g+ twitter