Evropa > Švýcarsko > Valais > Raron > Riederalp > Berghaus Toni

Informace o Berghaus Toni

Vítáme Vás na stránce Berghaus Toni na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Berghaus Toni, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Berghaus Toni, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Berghaus Toni.

  • Berghaus Toni

Berghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - HotelyBerghaus Toni Riederalp - Pensionhotel - Hotely
Název:  Berghaus Toni
Ulice:  Riederhornweg 9
Město:  3987 Riederalp
Okres:  Raron
Kraj:  Valais
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2891 Kč
111 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresitsvrutrnlelarzhja

Rychlý popis

Berghaus Toni se nachází v letovisku Riederalp, které je součástí Aletsch Arena a kam nesmí auta, 200 metrů od zastávky lanovky Riederalp-West. Sníh je zde od začátku prosince do konce dubna, a z lyžárny v Berghaus Toni se dostane přímo na sjezdovky. Ledový bar zve hosty na sklenku svařeného vína po celodenním lyžování. V létě je Berghaus Toni vhodným výchozím bodem pro výlety na ledovec, cykloturistiku a pěší turistiku nebo si můžete zahrát golf 2000 metrů nad mořem a zároveň si užívat výhled na Matterhorn. Všechny stylové pokoje mají vlastní koupelnu a TV. Některé pokoje mají balkon s panoramatickým výhledem na švýcarské Alpy a údolí Mörel. Sezónní a inovativní pokrmy připravené z vybraných místních surovin se podávají v restauraci s terasou.


Důležité informace

Auto můžete zaparkovat na stanici lanovky v Mörel. Vy a vaše zavazadla budete převezeni lanovkou na Riederalp West. V zimě vyzvedne vaše zavazadla u lanovky ubytování. Kontaktujte prosím hotel předem pomocí interkomu na stanici lanovky.

 
 
facebook g+ twitter