Evropa > Švýcarsko > Valais > Visp > Zermatt > The Omnia

Informace o The Omnia

Vítáme Vás na stránce The Omnia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu The Omnia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt The Omnia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro The Omnia.

  • The Omnia

The Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - HotelyThe Omnia Zermatt - Pensionhotel - Hotely
Název:  The Omnia
Ulice:  Auf dem Fels
Město:  3920 Zermatt
Okres:  Visp
Kraj:  Valais
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
13888 Kč
590 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Omnia stojí na skále ve výšce 45 metrů nad střechami domů v centru města Zermatt a dovnitř se dostanete tunelem vedoucím k výtahu, který vás vyveze přímo do vstupní haly. V restauraci nebo na terase si můžete pochutnat na vytříbených pokrmech mezinárodní kuchyně připravených z vybraných sezónních surovin. Po večeři můžete relaxovat na pohovce před krbem a popíjet při tom espresso nebo pálenku grappa. Lázně nabízí různé procedury pro odpočinek po dni stráveném na čerstvém horském vzduchu. Všechny pokoje se liší svým uspořádáním a velikostí a mají elegantní moderní design a vlastní balkony. V celém hotelu je k dispozici Wi-Fi zdarma. Omnia nabízí vlastní taxislužbu, která vás doveze z/na vlakové nádraží v Zermattu, parkoviště nebo heliport. Hotel vám může zajistit i dopravu autobusem nebo vrtulníkem na letiště. Do zimního sportovního střediska v Zermattu dojdete pěšky za 15 minut, nebo se můžete svézt autobusem či taxíkem na elektrický pohon.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že do Zermattu je zakázán vjezd automobilům. Můžete zaparkovat ve měst Täsch na krytém parkovišti a pokračovat dále do Zermattu vlakem nebo taxi. Informujte prosím The Omnia o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter