Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Zug > Parkhotel Zug

Informace o Parkhotel Zug

Vítáme Vás na stránce Parkhotel Zug na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Parkhotel Zug, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Parkhotel Zug, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Parkhotel Zug.

  • Parkhotel Zug

Parkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - HotelyParkhotel Zug Zug - Pensionhotel - Hotely
Název:  Parkhotel Zug
Ulice:  Industriestrasse 14
Město:  6302 Zug
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4472 Kč
190 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitsvrubgdafislrotrnlarzhja

Rychlý popis

Parkhotel Zug je obklopen působivým panoramatem plošiny Zugerberg a švýcarskými Alpami. Nachází se pouhé 2 minuty pěšky od vlakového nádraží Zug. Moderní pokoje jsou zařízené v přírodních barvách a mají parketové podlahy, kabelovou TV, minibar, minerální vodu zdarma a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Hotelová restaurace podává vybranou švýcarskou a mezinárodní kuchyni včetně bifteků Kobe a mořských pokrmů spolu s vybranými víny. V baru a salonku Living Room & Terrace si můžete dát občerstvení a kvalitní nápoje. V kuřáckém salonku Davidoff Smoker’s Lounge si vychutnáte doutníky a lihoviny. Parkhotel Zug má 24hodinovou recepci a podzemní parkoviště. Do středověkého centra města a k jezeru Zug dojdete za chvíli a Curych je vzdálen 27 km.

 
 
facebook g+ twitter