Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Vevey > Grand Hotel du Lac

Informace o Grand Hotel du Lac

Vítáme Vás na stránce Grand Hotel du Lac na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hotel du Lac, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hotel du Lac, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hotel du Lac.

  • Grand Hotel du Lac

Grand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel du Lac Vevey - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hotel du Lac
Ulice:  Rue d'Italie 1
Město:  1800 Vevey
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7770 Kč
297 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Grand Hotel du Lac ve Vevey stojí přímo na břehu Ženevského jezera. Z hotelu s venkovním bazénem a lázněmi je nádherný pohled na jezero. Elegantní pokoje jsou klimatizované. Prostorné pokoje jsou vybavené satelitní TV a minibarem. Ze všech pokojů je výhled na Alpy, Ženevské jezero nebo na město Vevey. V restauraci Les Saisons se podává gurmánská kuchyně připravovaná šéfkuchařem Thomasem Neeserem z nejlepších dostupných regionálních produktů. Každý den můžete do 11:00 zajít na snídani formou bufetu. Grand Hotel du Lac zahrnuje bazén a lázeňská zařízení včetně fitness centra, která můžete využívat zdarma. Můžete si zde vybrat ze široké nabídky lázeňských procedur a masáží. V hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi. Můžete odpočívat v zahradě a kochat se pohledem z terasy. K dispozici je služba hlídání dětí. Místní autobusové linky můžete využívat zdarma. Na vlakové nádraží Vevey dojdete od hotelu za 15 minut pěšky a k autobusové zastávce Entre-deux-Villes je to jen pár kroků.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že u nevratných rezervací musí být kreditní karta použitá při rezervaci předložena při check-inu.

 
 
facebook g+ twitter