Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Val dʼIlliez > Thermes Parc Apartments

Informace o Thermes Parc Apartments

Vítáme Vás na stránce Thermes Parc Apartments na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Thermes Parc Apartments, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Thermes Parc Apartments, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Thermes Parc Apartments.

  • Thermes Parc Apartments

Thermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - HotelyThermes Parc Apartments Val dʼIlliez - Pensionhotel - Hotely
Název:  Thermes Parc Apartments
Ulice:  rue des Crettex 2
Město:  1873 Val dʼIlliez
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7698 Kč
297 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Thermes Parc se nachází ve vesnici Val d'Illiez, v srdci lyžařské oblasti Portes du Soleil a 500 metrů od vlakového nádraží. Nabízí volný vstup do termálních lázní, řeku s termální vodou, vyhřívaný krytý a venkovní bazén, vířivky a sauny. Apartmány mají balkon, kuchyň a kabelovou TV. Na recepci si můžete půjčit fén, dětskou postýlku a dětskou vysokou stoličku. Na recepci wellness centra si zase můžete za příplatek půjčit župany a osušky. Lázeňské středisko Val d'Illiez leží pod horou Dents du Midi. Má strategickou polohu u brány do pohoří Walliské Alpy. Ubytování je vzdálené 15 minut autem od ski areálů Champery, Les Crosets a Morgins a 30 minut autem od Ženevského jezera.


Důležité informace

Celková částka za rezervaci bude stržena z kreditní karty po rezervaci. V případě včasného zrušení se vrací. Při příjezdu je nutné složit v hotovosti zálohu 450 CHF nebo 450 EUR (je možné i kreditní kartou) pro případ dodatečných výdajů. Tato záloha se vrací v plné výši při check-outu, po kontrole stavu ubytování. Upozorňujeme, že Termal Parc - Les Bains du Val-d'Illiez a snack bar mají otevřeno v následujících časech: Hlavní sezóna: - neděle až čtvrtek: od 10:00 do 20:00, - pátek až sobota: od 10:00 do 21:00. Mimo sezónu: - neděle až čtvrtek: od 10:00 do 19:00, - pátek až sobota: od 10:00 do 20:00. Do bazénů a wellness centra je možný vstup pouze v řádných plavkách. Informujte prosím Thermes Parc Apartments o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter