Informace o Freienhof

Vítáme Vás na stránce Freienhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Freienhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Freienhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Freienhof.

  • Freienhof

Freienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - HotelyFreienhof Thun - Pensionhotel - Hotely
Název:  Freienhof
Ulice:  Freienhofgasse 3
Město:  3600 Thun
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2966 Kč
126 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází na malém poloostrově, v centru města a přitom daleko od hluku a shonu. Uslyšíte jen tiché hučení řeky Aary. Hotel je situován jen pár kroků od malebného historického centra Thunu. Odpočiňte si v jednom z dobře vybavených moderních pokojů a vychutnejte si inovativní pokrmy připravované ve zdejší restauraci.


Důležité informace

Cestujete-li s dětmi, informujte o tom hotel předem a uveďte věk dětí.

 
 
facebook g+ twitter