Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Thun > Hotel Restaurant Holiday

Informace o Hotel Restaurant Holiday

Vítáme Vás na stránce Hotel Restaurant Holiday na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Restaurant Holiday, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Restaurant Holiday, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Restaurant Holiday.

  • Hotel Restaurant Holiday

Hotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Holiday Thun - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Restaurant Holiday
Ulice:  Gwattstrasse 1
Město:  3604 Thun
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2860 Kč
122 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrufitrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Holiday na okraji Thunu se nachází přímo u přístavu, vedle jedné z nejkrásnějších veřejných pláží v Evropě. Je to ideální místo pro dovolenou, konference a pracovní cesty. Můžete se odtud kochat nádherným výhledem na Thunské jezero a velkolepé panorama Alp. Přímo před hotelem staví autobusová linka 1. Najdete zde i dostatek neplacených parkovacích míst. V restauraci Holiday se podává široký výběr tradičních a nápaditých pokrmů v různých cenových relacích, které uspokojí všechny chutě. Hotel Restaurant Holiday nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Některé byly v roce 2015 kompletně renovované.


Důležité informace

Upozorňujeme, že na všech matracích je prodyšná deka vhodná pro alergiky.

 
 
facebook g+ twitter