Informace o Hotel Cervo

Vítáme Vás na stránce Hotel Cervo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Cervo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Cervo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Cervo.

  • Hotel Cervo

Hotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Cervo Sils Maria - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Cervo
Ulice:  via Cumünevels 5
Město:  7514 Sils Maria
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3248 Kč
139 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitrutrnlarzhja

Rychlý popis

Rodinný Hotel Cervo se nachází na klidném místě v horském středisku Sils-Maria, 5 minut chůze od lanovky Furtschellas. Hotel nabízí pokoje v alpském stylu, bezplatné Wi-Fi a wellness centrum se saunou. Pokoje jsou vybavené tradičním dřevěným nábytkem a mají moderní koupelny. V restauraci a pizzerii Cervo si můžete vychutnat tradiční švýcarskou kuchyni připravovanou z čerstvých místních surovin. Hotel Cervo leží v blízkosti přírodního kluziště a tenisových kurtů a do St. Moritz odtud dojedete jen za 15 minut. V letních měsících mohou hosté využívat lanovky a veškerou veřejnou dopravu v regionu, včetně autobusu do oblasti Bergell a obce Chiavenna zdarma.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hosté, kteří přijedou s domácím mazlíčkem, budou ubytováni pouze v prvním nebo druhém patře.

 
 
facebook g+ twitter