Informace o Hotel Walhalla

Vítáme Vás na stránce Hotel Walhalla na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Walhalla, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Walhalla, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Walhalla.

  • Hotel Walhalla

Hotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - HotelyHotel Walhalla Sankt Gallen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Walhalla
Ulice:  Bahnhofplatz
Město:  9001 St. Gallen
Okres:  Riehen
Kraj:  Basilej-město
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1695 Kč
72 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrunohrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Walhalla stojí naproti vlakového nádraží v Sankt Gallenu. Nabízí pokoje s kávovarem Nespresso, bezplatným Wi-Fi a počítačem s přístupem k internetu. K dispozici je snídaně formou bufetu a lze si objednat i polopenzi s výběrem ze dvou různých večeří. V brasserii hosté mohou ochutnat speciální piva a sledovat sportovní přenosy na velkých TV obrazovkách.

Zajímavosti v okolí

Götzis24 kmGötzis desetiboj
Hohenems25 kmHohenems Rakousko
Friedrichshafen28 kmFriedrichshafen letiště
Dornbirn29 kmDornbirn Vorarlberg
Bregenz30 kmBregenz Festspielhaus
Lindau / Bodamské jezero30 kmLindau Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee32 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice32 kmKostnice lázně
Hörbranz33 kmHörbranz Hotel Bauer
Esseratsweiler34 kmEsseratsweiler Achberg
zobrazit vše
Bermatingen35 kmBermatingen Bodamské jezero
Mellau40 kmMellau lyžování
Überlingen am Bodensee42 kmÜberlingen Bodamské jezero
Eglofs50 kmEglofs Syrgenstein
 
 
facebook g+ twitter