Informace o Hotel Mozart

Vítáme Vás na stránce Hotel Mozart na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Mozart, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Mozart, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Mozart.

  • Hotel Mozart

Hotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Rorschach - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Mozart
Ulice:  Hauptstrasse 82
Město:  9400 Rorschach
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3383 Kč
131 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgnofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Mozart se nachází na břehu Bodamského jezera, hned vedle přístavu a vlakového nádraží Rorschach-Hafen. Nabízí půvabnou zahradu a bezplatné Wi-Fi. Hotel Mozart je místem, kde si můžete pochutnat na sladkých vídeňských specialitách, jako je palačinka Sissy, císařský trhanec (Kaiserschmarren), Marillenschmaus, tvarohové knedlíky a čokoládové dorty. Na jídelním lístku nechybí ani vídeňský řízek a čerstvé ryby z jezera. Řada bylinek, kterými jsou jídla ochucena, pochází z vlastní zahrádky hotelu. V neděli se bohatá snídaně formou bufetu tvořená teplými i studenými pokrmy podává až do 12:00. Snídani si můžete nechat naservírovat také na pokoj. Jako dárek na dobrou noc dostanete originální Mozartovu kouli - Mozartkugel. Hotel je situován v centrální části Rorschachu, v blízkosti řady obchodů. Z Rorschachu jezdí přímé vlaky do Curychu a na letiště. Do St. Gallenu je to 15 min autem. Cesta autem do rakouského Bregenzu trvá z hotelu Mozart půl hodiny.

Zajímavosti v okolí

Lindau / Bodamské jezero19 kmLindau Bodamské jezero
Bregenz20 kmBregenz Festspielhaus
Hohenems20 kmHohenems Rakousko
Friedrichshafen20 kmFriedrichshafen letiště
Götzis20 kmGötzis desetiboj
Dornbirn21 kmDornbirn Vorarlberg
Hörbranz22 kmHörbranz Hotel Bauer
Esseratsweiler23 kmEsseratsweiler Achberg
Meersburg am Bodensee30 kmMeersburg u Bodamského jezera
Bermatingen30 kmBermatingen Bodamské jezero
zobrazit vše
Kostnice33 kmKostnice lázně
Mellau33 kmMellau lyžování
Eglofs39 kmEglofs Syrgenstein
Überlingen am Bodensee41 kmÜberlingen Bodamské jezero
Sibratsgfäll42 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Wolfegg45 kmWolfegg Alttann
Braz bei Bludenz49 kmBraz bei Bludenz golf
 
 
facebook g+ twitter