Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Ovronnaz > Hôtel des Bains d'Ovronnaz

Informace o Hôtel des Bains d'Ovronnaz

Vítáme Vás na stránce Hôtel des Bains d'Ovronnaz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel des Bains d'Ovronnaz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel des Bains d'Ovronnaz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel des Bains d'Ovronnaz.

  • Hôtel des Bains d'Ovronnaz

Hôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - HotelyHôtel des Bains d'Ovronnaz Ovronnaz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel des Bains d'Ovronnaz
Ulice:  Route des Bains
Město:  1911 Ovronnaz
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4711 Kč
203 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Les Bains d'Ovronnaz se nachází v nádherné horské krajině. Nabízí termální lázně se 3 bazény a nově otevřené wellness centrum se salonem krásy. Hotel má nově otevřené wellness o rozloze 1000 m² se saunou, parní saunou, posilovnou, prostornou vířivkou, hamamem a relaxační místností s výhledem na hory. K dispozici je restaurace s panoramatickou terasou orientovanou na jih, kde se podávají vynikající švýcarské a mezinárodní pokrmy. Vesnice Ovronnaz leží v kantonu Valais, mezi městy Sion a Martigny. Řadu dní v roce zde svítí slunce. Hosté se mohou věnovat pěší turistice, sjezdovému a běžeckému lyžování, snowboardingu, jízdě na horském kole nebo tenisu. K dispozici je 12 lyžařských vleků, včetně dvou 4sedačkových lanovek. V zimě Hotel Les Bains d'Ovronnaz zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu ke sjezdovkám.


Důležité informace

Pokud cestujete s dětmi, informujte prosím hotel předem o jejich počtu a věku. Tuto informaci můžete uvést při rezervaci do zvláštních požadavků, nebo kontaktujte ubytování přímo.

 
 
facebook g+ twitter