Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Mörel > Hotel Relais Walker

Informace o Hotel Relais Walker

Vítáme Vás na stránce Hotel Relais Walker na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Relais Walker, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Relais Walker, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Relais Walker.

  • Hotel Relais Walker

Hotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - HotelyHotel Relais Walker Mörel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Relais Walker
Ulice:  Furkastrasse 14
Město:  3983 Mörel
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2485 Kč
95 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithusvrurotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Relais Walker se nachází nedaleko centra vesničky Mörel, poblíž oblasti Jungfrau-Aletsch, která byla zařazena na seznam Světového přírodního dědictví UNESCO. Nabízí pokoje s kabelovou TV a vlastní koupelnou. Relais Walker má bar a restauraci, která připravuje tradiční pokrmy švýcarské kuchyně. Hosté mají k dispozici recepci s nepřetržitým provozem a lyžárnu. Do centra a k lanovkám dojdete pěšky za 2 minuty. Hotel Relais Walker má vlastní bezplatné parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter