Informace o Hotel Helvetie

Vítáme Vás na stránce Hotel Helvetie na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Helvetie, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Helvetie, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Helvetie.

  • Hotel Helvetie

Hotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetie Montreux - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Helvetie
Ulice:  Avenue du casino 32
Město:  1820 Montreux
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1842 Kč
74 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Helvetie se nachází v centru Montreaux naproti kasinu Barrière a 200 metrů od Ženevského jezera. Nabízí celkový výhled z terasy v 6. patře. Helvetie, v provozu od roku 1865, oplývá starosvětským šarmem. Všechny zdejší pokoje mají vysoké stropy a zdobí je dobový nábytek. V celé budově je k dispozici Wi-Fi zdarma.

 
 
facebook g+ twitter