Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Montreux > Fairmont Le Montreux Palace

Informace o Fairmont Le Montreux Palace

Vítáme Vás na stránce Fairmont Le Montreux Palace na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Fairmont Le Montreux Palace, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Fairmont Le Montreux Palace, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Fairmont Le Montreux Palace.

  • Fairmont Le Montreux Palace

Fairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - HotelyFairmont Le Montreux Palace Montreux - Pensionhotel - Hotely
Název:  Fairmont Le Montreux Palace
Ulice:  Avenue Claude Nobs 2
Město:  1820 Montreux
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7526 Kč
297 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Fairmont Le Montreux Palace, „perla švýcarské riviéry“, se nachází na břehu Ženevského jezera a má nádherný výhled na jezero a Alpy. Hotel Fairmont byl postavený v roce 1906 a nabízí tradiční a elegantní atmosféru v kombinaci s tou nejmodernější technologií. Restaurace MP’S Bar & Grill má vytříbené, přesto však uvolněné jídelní prostory, venkovní terasu a koktejlový bar. V menu se nezapře opravdová víra v nejlepší místní suroviny, včetně nejlepších vín z regionu. Bar Funky Claude’s má v nabídce jednoduché gurmánské jídlo, které podává ve skromném prostředí. Jde o skvělé místo, kam zajít jen tak na skleničku nebo kde se bavit do pozdní noci. V Loungi si můžete dát lehkou snídani, přes den se občerstvit a před večeří si dát drink. A v létě je otevřená zahrádka La Terrasse du Petit Palais, kde si při jedinečném výhledu na jezero a Alpy pochutnáte na jídlech středomořské kuchyně. Pokojová služba je k dispozici nonstop. V zimní zahradě s nádherným výhledem na Ženevské jezero a Alpy se podává snídaně formou bufetu. V létě je k dispozici malá terasa. Willow Stream Spa nabízí na ploše 2 000 m² fitness, wellness a zdravotní procedury. Vstup do wellness centra Willow Stream Spa je zahrnutý v ceně pokoje. Můžete v něm využívat krytý bazén, vířivku, fitness centrum, saunu a hammam. V létě si můžete zaplavat ve venkovním bazénu a odpočívat se vám bude dobře ve velké zahradě. Za příplatek budete mít k dispozici nejrůznější masáže a pleťové i tělové kúry. Hotel Fairmont Le Montreux Palace stojí v srdci Montreux. Je výbornou základnou pro výlety, například na zámek Chillon, do různých muzeí, vesnice Vevey a blízkých hor.


Důležité informace

Upozorňujeme, že děti mohou do wellness centra Willow Stream Spa pouze od 14:00 do 18:00 (pondělí až sobota) a v neděli od 9:00 do 12:00 a od 15:00 do 18:00. Musejí být v doprovodu dospělé osoby. Bližší informace si vyžádejte přímo od ubytování. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter