Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Montreux > Golf Hotel René Capt

Informace o Golf Hotel René Capt

Vítáme Vás na stránce Golf Hotel René Capt na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Golf Hotel René Capt, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Golf Hotel René Capt, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Golf Hotel René Capt.

  • Golf Hotel René Capt

Golf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - HotelyGolf Hotel René Capt Montreux - Pensionhotel - Hotely
Název:  Golf Hotel René Capt
Ulice:  Rue Bon Port 33-35
Město:  1820 Montreux
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3042 Kč
125 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Golf Hotel René Capt, který se nachází přímo na břehu jezera, nabízí nádherný výhled na francouzské Alpy, Ženevské jezero a světoznámý hrad Chillon. Hotel ve vlastní zahradě se těší krásné a klidné lokalitě, má hezky zařízené pokoje, prostorné haly a vybraná kuchyně učiní z vašeho pobytu v Golf Hotel René Capt nezapomenutelný zážitek. Bezdrátový internet je v celém hotelu k dispozici zdarma. Perla Švýcarské riviéry Montreux nabízí řadu příležitostí pro aktivní trávení volného času a má jedno z nejpříjemnějších klimat ve Švýcarsku. Na hory můžete vylézt sami nebo využít malých vláčků. Na Ženevském jezeře se zase můžete plavit na velkých parnících.


Důležité informace

Upozornění: na rezervace více než 10 pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a dodatečné příplatky. Hotel vám poskytne bližší informace. Pokud potřebujete pokoj vybavit 2 samostatnými postelemi namísto manželské postele, informujte prosím hotel předem.

 
 
facebook g+ twitter